Головна » Конспекти » 1 Клас » Природознавство / Я і Україна

Природознавство / Я і Україна 1 Клас

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Тема. Тварини живого куточку. Домашні улюбленці
Мета: продовжувати закріплювати знання про значення тварин для людини; сприяти формуванню уявлень учнів про тварин «живого куточка» та правил догляду за ними; засвоїти норми етичного, морального ставлення людини до природи;
розвивати практичні уміння і навички спостереження, і догляду за життям тварин в «живому куточку» природи та вдома;
виховувати відповідальність за тих тварин життя, яких залежить від уваги і догляду за ними з боку людини.
1 Клас | Природознавство / Я і Україна | Переглядів: 1 | Додав: cnchekamova

Тема: Без води нема життя. Властивості води - рідини
Мета. Розширити уявлення про значення води в природі, про три стани води і властивостях води - рідини; формувати елементарні поняття: вода - речовина; узагальнювати сприйняте під час виконання дослідів, робити висновки; виховувати пізнавальний інтерес, самостійність, організованість, відповідальність за виконану роботу.
1 Клас | Природознавство / Я і Україна | Переглядів: 624 | Додав: krutko

Тема: Різноманітність природи. Пізнання природи людиною
Мета: розширити уявлення учнів про природу, про методи пізнання природи; навчати характеризувати різноманітність живої і неживої природи; розвивати вміння аналізувати, порівнювати, обґрунтовувати свою точку зору; виховувати любов до природи.

Тема уроку. Дерева, кущі, трав’янисті рослини. Листяні, хвойні дерева.
Мета уроку. Формувати в учнів поняття «дерева», «кущі», «трав’янисті рослини»; навчати порівнювати їх, розрізняти за певними ознаками; розвивати вміння доводити правильність певного судження та власної думки; сприяти вихованню любові до рідного краю, почуття гордості за свою землю, бережливого ставлення до природи, виховувати дружні стосунки, заохочувати до співпраці. Встановлювати гармонійну взаємодію обох півкуль головного мозку.
1 Клас | Природознавство / Я і Україна | Переглядів: 1167 | Додав: NatkaB

Тема. Україна – єдина країна!
Мета. Формувати поняття учнів про Україну як єдину країну українського народу, розширювати знання про рідний край, його звичаї і традиції, національні символи. Розвивати почуття людяності, доброти, патріотизму. Виховувати любов до людей, до рідної країни.
Матеріал до уроку. Карта України, плакат « Водні ресурси України», Державний Герб, Прапор, Гімн України.
Картини з краєвидами рідного краю, презентація до уроку, голуб миру.
1 Клас | Природознавство / Я і Україна | Переглядів: 399 | Додав: 01lusi12

Тема: Вода та її властивості. Значення води у природі та житті людини
Мета: ознайомити учнів з властивостями води; схарактеризувати та визначити, яким є значення води у природі; сформувати значення води у житті людини; навчитися визначати стани води за допомогою малюнків, на яких зображені різні стани води; розвивати мислення, увагу та спостережливість; виховувати самостійність, дисциплінованість, любов до природи, бережливе ставлення до природи.

Тема. Значення води у природі. Використання води людиною.
Мета
- навчальна: узагальнити отримані знання про значення й використання води для задоволення потреб людини, для життя на Землі, формувати вміння аналізувати природні явища;
- розвивальна: розвивати пізнавальний інтерес до значення й використання води для задоволення потреб людини, її значення для розвитку живих істот на нашій планеті; формувати інтерес до вивчення природничих наук; продовжувати формувати вміння працювати в групі, висловлювати свою думку, робити висновки;
- виховна: Розвивати дбайливе ставлення до водних багатств нашої планети.

Тема. Що головне на карті України?

Мета. Поглибити знання учнів про нашу державу – Україну, дати учням уявлення про карту України та умовні позначення на ній рівнин, гір, річок, морів; учити знаходити на карті України рівнини, гори, водойми, формувати національну свідомість школярів, розвивати пізнавальні інтереси, мовлення, мислення, вміння працювати у парі, уміння робити висновки, узагальнювати, виховувати патріотів рідної держави, повагу до її символів, виховувати любов до рідного краю.


Тема: Мир і злагода в родині – запорука щасливого життя

Мета: ознайомити з поняттям щастя, щаслива родина; розвивати в учнів почуття обов’язку перед родиною, старшими і молодими членами сім’ї; вміння слухати і підтримувати мир і злагоду в родині; розвивати зв’язне мовлення, поповнити словниковий запас учнів; виховувати повагу до родини, любов до батьків, братів і сестер.
1 Клас | Природознавство / Я і Україна | Переглядів: 3971 | Додав: SYLER

ТЕМА. Що належить до природи. Природа жива і нежива

МЕТА: формувати уявлення про живу і неживу природу; продовжувати формувати вміння групувати предмети за певними ознаками, уміння порівнювати і аналізувати предмети неживої і живої природи; знайомити дітей зі способами пізнання навколишньої природи; виховувати любов до природи, шанобливе ставлення.
1 Клас | Природознавство / Я і Україна | Переглядів: 3812 | Додав: SYLER

1-10 11-20 21-30 ... 171-180 181-187