Форма входу

Зареєструватися
Рекламка


Джанні Родарі «Танок усіх діток», «Місяць над Києвом». Урок-екскурсія

скачати

Урок 23

Тема. Джанні Родарі «Танок усіх діток», «Місяць над Києвом». Урок-екскурсія

Мета: ознайомити учнів з творчістю Джанні Родарі; розвивати навички виразного читання творів, вміння висловлювати свою думку та аргументувати її; виховувати глибоку повагу до всіх народів нашої планети, турботу про щасливе дитинство дітей світу.

Обладнання: портрет Д. Родарі; ілюстрації з краєвидами міста Києва; підручник; робочий зошит.

Хід уроку

I. Емоційне налаштування на урок

Добрий день вам, любі діти!

Про Родарі будемо сьогодні говорити.

Про світ печалі і добра,

Що віддзеркалювали очі поета й казкаря.

— Чи бажаєте ви здійснити екскурсію у світ Родарі? Тож вирушаймо!

II. Актуалізація опорних знань

— Екскурсія розпочинається з вулиці, яка називається «Казковий герой».

 ►► Робота в зошиті

— Чи знайомі вам ці казкові персонажі? (Цибуліно, Апельсин, Вишенька, Помідор, Джельсоміно, Лимон)

— З яких казок вони завітали до нас?

III. Повідомлення теми й мети уроку

— У кожному місті є головна вулиця, яку називають центральною. На нашій вулиці ми дізнаємося про життя і творчість Джанні Родарі, ознайомимося з віршами «Танок усіх діток», «Місяць над Києвом», вчитимемося висловлювати свою думку щодо прочитаного, збагачуватимемо словниковий запас.

 1 Розповідь про життя і творчість Джанні Родарі

 2 Робота в зошиті

 3 Виразне читання вірша «Танок усіх діток»

 4 Аналіз змісту з елементами вибіркового читання

— Для кого поет написав цей вірш? Відшукайте слова автора про це.

— Доповніть розповідь автора своєю.

— Доведіть, що автор любить дітей.

 ►► Фізкультхвилинка

 5 Виразне читання вірша «Місяць над Києвом»

 6 Аналіз змісту вірша

— Із ким веде розмову автор?

— Що його цікавить?

— Чи сподобалася вам відповідь місяця?

— Як ви вважаєте, чи місяць над Києвом сяє так само, як сяє над Римом?

— Чого навчає ця поезія?

IV. Узагальнення й систематизація знань

— Наступна станція називається «Ігрова».

 1 Гра «Фантазують діти». Робота в зошиті

— Складіть свою уявну розмову з місяцем. Про що ви б його запитали?

 2 Гра «Мікрофон»

 3 Словесне малювання

— Намалюйте картину перебування Місяця над Києвом.

V. Підсумок уроку

►► Станція «Дім»

— Чи задоволеними ви повернулися додому з екскурсії?

— На якій станції було найцікавіше?



Категорія: 2 Клас Зарубіжна література | Додав: SYLER (08.05.2014)
Переглядів: 1305 | Рейтинг: 5.0/1

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
Ґрунт. Значення ґрунту для живої природи і господарської діяльності людини
Смішинки-веселинки. М. Хоросницька «Матусин заповіт», «Дві душі», «Обіцянка»
В. Сухомлинський «Я хочу сказати своє слово». В. Скомаровський «Пісенька». В....
Картини природи початку зими. М. Підгірянка «Ходить, ходить зима гаєм». О. Ту...
Зима. Рослини взимку. Охорона здоров'я зимової пори

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:


Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru