Форма входу

Зареєструватися


Аналіз контрольної роботи. Додаткові завдання

скачати

ЗАНЯТТЯ 16

Тема: Аналіз контрольної роботи. Додаткові завдання

Мета: проаналізувати контрольну роботу, виявити допущені помилки та організувати роботу над ними; повторити вивчений матеріал; розвивати увагу, мислення; виховувати бережливе ставлення до рослин.

Обладнання: палички, олівець, лінійка.

Хід Заняття

I. Організація учнів

Ви почули всі дзвінок?

Він покликав на урок.

Кожен з вас приготувався,

На перерві постарався.

Зараз сядуть всі дівчата,

А за ними — і хлоп’ята.

II. загальна характеристика результатів виконання контрольної роботи

Варіант 1

Завдання 1

Зміст поняття — це всі ознаки, які в ньому мисляться.

Завдання 2

Несумісні поняття — це поняття, обсяги яких не мають спільних предметів.

Завдання 3

а) 7 елементів;

б) 6 елементів;

в) 4 елементи;

г) 3 елементи;

д) 3 елементи.

Завдання 4

8 + 6 = 14 14 - 3 = 11

Разом вони зібрали 11 машинок.

Варіант 2

Завдання 1

Обсяг поняття — це ті предмети, які ми уявляємо, коли називаємо дане поняття.

Завдання 2

Сумісні поняття — це поняття, обсяги яких мають спільні предмети.

Завдання 3

а) 4 елементи;

б) 7 елементів;

в) 3 елементи;

г) 2 елементи;

д) 1 елемент.

Завдання 4 4 + 3 = 7 9 - 7 = 2

Двома мовами розмовляли два іноземці.

III. Аналіз помилок та виконання додаткових завдань

 1. Колективна робота

Робота з малюнком до завдання 1.

При записі слів у множини бачимо, що в перерізі — слово тато; жодній із даних множин не належить слово яблуко.

 2. Сумісність чи несумісність понять

 «Шкала думок»

Довести свої думки.

Завдання 2

Якими між собою (сумісними чи несумісними) є такі поняття:

а) рослини та лісові рослини;

б) дерева і квіти;

в) квіти й лісові рослини?

Завдання 3

Задача. Чи можна вважати, що олівець лежить у портфелі?

Завдання 5

Як можна об’єднати велосипедистів? Як треба міркувати?

2 і 1; 2 і 1; 1, 1, 1.

Завдання 7

Розглянути намистини на кожній нитці як окрему множину. Довести, перетинаються вони чи ні.

При доведенні слід звернути увагу на спільні елементи на обох нитках.

 3. Самостійна робота

Завдання 4

Намалювати малюнок та розмістити точки.

 Записати слова у множини А і В.

 У перерізі — тигр, птах, цвях; не увійшли до множин — місяць, пісня.

 4.Робота в групах

Завдання 8 Робота з паличками.

1-а група

2-а група

IV. Підсумок Заняття

— Які завдання викликали найбільше труднощів?

— Яке завдання було виконувати найцікавіше?



Категорія: 3 Клас Логіка | Додав: SYLER (13.02.2014)
Переглядів: 477 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
Аплікація з відрізків вовняних ниток. Вітальна листівка до Дня Перемоги
Вибір друзів. Уміння товаришувати й спілкуватися в класі та сім'ї. Практи...
Вітальна листівка до Дня перемоги
М. Сингаївський «Що воно за диво?». П. Мовчан «Сіяв шпак». А. Григорук «Переп...
Як ставитися до інших, щоб тебе поважали

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:
VinniSH

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru