Форма входу

Зареєструватися
Рекламка


Утворення й читання будь-яких чотирицифрових чисел. Розкладання чисел на розрядні доданки. Види кутів

Тема: Утворення й читання будь-яких чотирицифрових чисел. Розкладання чисел на розрядні доданки. Види кутів

Мета: розглянути запис чотирицифрових чисел в нумераційній таблиці; формувати вміння учнів читати чотирицифрові числа; розкладати їх на розрядні доданки; уточнити поняття периметр многокутника; ознайомити з видами кутів.

Обладнання: картки для усної лічби, нумераційна таблиця, таблиця «Види кутів».

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів

1. Перевірка домашнього завдання

1) Скласти план розв’язання задачі № 125.

2) Підкреслити числа, що є відповідями прикладів № 126.

184, 536, 538, 749, 12, 21, 32, 39, 3, 55, 54.

2. Усна лічба

3.Робота за картками Картка 1

1) До санаторію приїхало 98 дівчат і 82 хлопці. Скільки потрібно столів, якщо за один стіл сідає 6 осіб?

2) 840 + 540 : (3   3)   7

Картка 2

1) На клумбі виросло 5 рядів айстр по 13 квіток у кожному і 6 рядів гвоздики по 11 квіток. Скільки всього квіток виросло на клумбі?

2) 400 - (80 + 60) + (96 - 56)

II. Вивчення нового матеріалу

1. Підготовчі вправи

1) Записати число, яке містить:

• 4 тис., 5 сот., 4 дес., 8 од.;

• 7 тис., 4 од.;

• 3 тис., 8 дес.

2) Записати суму розрядних доданків одним числом:

500 + 30 + 2; 700 + 70 + 7.

2. Пояснення матеріалу за завданням № 127

3. Записування чисел у нумераційній таблиці: 2 753, 4 500, 4 050

4. Прочитати числа (№ 128).

5. Первинне закріплення

Розв’язання з коментуванням прикладів № 129, 130.

6. Фізкультхвилинка

III. Розвиток математичних умінь учнів

1. Задача № 131

— Про що можна дізнатись, обчисливши такі вирази:

57 : 3; 57 : 3 + 57; 57 - 57 : 3?

2. Робота з геометричними фігурами (вправа № 132)

• Повторення правила знаходження периметра будь-якої фігури.

• Самостійна робота: І варіант — обчислити периметр фігури синього кольору; ІІ варіант — обчислити периметр фігури червоного кольору.

3. Робота за таблицею «Види кутів»

• Учитель за таблицею розповідає про те, що таке кут, як утворюється кут, які види кутів є в геометрії.

• Робота за вправою № 133.

• Практична робота: креслення різних видів кутів у зошиті.

IV. Підсумки уроку

V. Домашнє завдання

№ 134, 135.



Категорія: 4 Клас Математика | Додав: SYLER (22.04.2015)
Переглядів: 850 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
Т. Коломієць «Подарунок». В. Лучук «Кольорові пташки». В. Конопелець «Якого к...
Симетричне вирізування
ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ ДО УРОКУ 21
Аплікація із рослинних форм
Я. Щоголів «Зимовий ранок». М. Рильський «Зима». Леся Українка «Сніг з морозо...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:
alka_333love9323