Форма входу

Зареєструватися
Рекламка


Визначення часу за годинником. Вправи та задачі на засвоєння таблиці множення числа 6

скачати

УРОК 21

Тема. Визначення часу за годинником. Вправи та задачі на засвоєння таблиці множення числа 6

Мета: опрацювати задачу на дворазове збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць чи в кілька разів; з'ясувати особливість дій над величинами.

Обладнання: макет годинника, таблиці для усної лічби.

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів Перевірка домашнього завдання

Прочитати складені до задачі № 171 вирази.

Ланцюжком прочитати потрібні приклади з № 172.

Обчислити приклади.

(28 16) : 412: 2 ■ 2

(60 28) : 412: (2■ 2)

(3 + 3) : 3 24: (13 9)

Усна лічба

Урок триває 45 хв, а перерва — 10 хв. На скільки довше триває урок, ніж перерва?

Андрійко записав число 5, Петрик записав число у 4 рази більше, а Галинка — число, на 13 більше, ніж Петрик. Яке число записала Галинка?

Обчислити за схемою.

5.Повторення знань про час Скільки годин становить доба? 2 доби? Скільки хвилин становить 1 година? 3 години? Скільки секунд в 1 хвилині? У 4 хвилинах?

Показати певний час на макеті годинника (вчитель вказує час, а діти показують на макеті).

II. Закріплення й повторення вивченого матеріалу Фронтальна робота за № 174 Робота в парах

Один з учнів показує на годинникові якусь годину, а другий називає її.

Самостійна робота за № 179 варіант — верхній рядок; варіант — нижній рядок.

Фізкультхвилинка Робота над задачею № 177

— Чи можна одразу дізнатись, скільки кілограмів цибулі витратив кухар? Які дані нам потрібні, щоб відповісти на це питання? Масу якого овоча ми будемо знаходити в першу чергу? Коли буде відома маса капусти і сказано, що цибулі витратили у 3 рази менше, то про що зможемо дізнатись?

Пояснити кожен крок в схемі.

6.Робота над задачею № 180 (на дошці — таблиця). Повторення правил переходу вулиці

Підсумки уроку

Домашнє завдання

№ 181, 182.



Категорія: 3 Клас Математика | Додав: SYLER (15.10.2014)
Переглядів: 718 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
Що можна робити з інформацією. Інформаційні процеси
В. Сухомлинський «Горбатенька дівчинка» В. Нестайко «Руденький»
Україна — моя Батьківщина. Дослідницький практикум. Мандрівка Україною, про я...
Українська народна казка «Лисичка та журавель»
Як людина пізнає світ. Органами чуття (язик, шкіра)

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Статистика

Онлайн всього: 18
Гостей: 18
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:
zer23, Helen2772