Форма входу

Зареєструватися


Аналіз результатів контрольної роботи. Дія множення, знак множення. Заміна прикладів на додавання прикладами на множення

скачати

Урок 78

Тема. Аналіз результатів контрольної роботи. Дія множення, знак множення. Заміна прикладів на додавання прикладами на множення та прикладів на множення прикладами на додавання

Мета: ознайомити з арифметичною дією — множенням; вправляти учнів у складанні прикладів на множення з прикладів на додавання і навпаки.

Обладнання: таблиці усних обчислень, предметні малюнки.

Хід уроку

I. Загальна характеристика результатів виконання контрольної роботи

II. Аналіз помилок та виконання відповідних завдань

1. Аналіз типових помилок

2. Розв’язання завдань, аналогічних тим, у яких були допущені помилки

3. Завдання для учнів, які виконали роботу без помилок

1) Обчислити.

23 + 41

52 + 8

58 + 28

64 – 12

70 – 3

70 – 44

34 + 51

91 – 75

2) Порівняти.

34 + 21 __ 16 + 33

56 – 18 __ 49 – 3

92 – 61 __ 11 + 30

4. Фізкультхвилинка

III. Вивчення нового матеріалу

1. Підготовчі вправи

1) Знайти суму чисел.

2 + 2 + 2 + 2

4 + 4 + 4 + 4 + 4

2. Пояснення нового матеріалу

На дошці — таблиці з малюнками.

— Скільки всього цукерок?

— Скільки всього груш?

На дошці робиться запис:

2 + 2 + 2 + 2 = 8

2 + 2 + 2 + 2 + 2 = 10

— Який приклад ми запишемо, якщо буде 6 пар цукерок; 7 пар груш?

— Повернемося до першого прикладу. У цій сумі 4 доданки, кожний з них дорівнює 2.

Додавання однакових доданків називається множенням.

Суму однакових доданків записують так:

2 + 2 + 2 + 2 = 8

2 · 4 = 8

У цьому прикладі перше число (число 2) є тим, що в сумі було б доданком, а друге число (число 4) показує, скільки разів перше число (2) взято доданком. Крапка між числами — це знак множення.

3. Первинне закріплення

1) Виконання завдання № 583.

2) Виконання завдання № 584.

Перший стовпчик виконують з коментуванням, а наступні — самостійно.

3) Перевірка роботи.

4) Виконання завдання № 585 (ланцюжком).

5) Виконання завдання № 586 (у парах).

6) Перевірка роботи

IV. Розвиток математичних умінь

1. Розв’язання задачі № 588

Діти після аналізу розв’язують задачу самостійно. Вчитель надає допомогу слабкішим дітям.

2. Перевірка роботи

3. Усні обчислення

1) Виконання завдання № 587.

2) Гра «Завантаж ящики у машини».

20 – 6 11 + 16 56 – 25 12 + 19 87 – 50

34 – 7 44 – 30 72 – 41 66 – 52

V. Підсумок уроку

VI. Домашнє завдання

С. 101 № 589, № 590.



Категорія: 2 Клас Математика | Додав: SYLER (20.11.2013)
Переглядів: 1607 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
Птахи
Щоб бути здоровим і все встигати робити
А. М'ястківський «Казка про яблуню». В. Коломієць «Не лови метелика».
Догляд за одягом та взуттям. Послідовність дій під час зав’язування шнурків н...
В. Сухомлинський «Соловей». Підсумок із теми

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:
SYLER

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru