Форма входу

Зареєструватися
Рекламка


Аналіз результатів контрольної роботи. Додавання двоцифрових чисел з переходом через десяток (загальний випадок)

скачати

Урок 64

Тема. Аналіз результатів контрольної роботи. Додавання двоцифрових чисел з переходом через десяток (загальний випадок)

Мета: ознайомити учнів із загальним випадком усного додавання двоцифрових чисел з переходом через десяток; розвивати уміння порівнювати прості й складені задачі.

Обладнання: предметні малюнки, таблиці усних обчислень.

Хід уроку

I. Загальна характеристика результатів виконання контрольної роботи

II. Аналіз помилок та виконання відповідних завдань

1. Аналіз типових помилок учнів

2. Колективне розв’язання завдань, аналогічних тим, в яких учні припустилися помилок

III. Завдання для учнів, які успішно виконали контрольну роботу

1. Обчислити

45 + 28

31 + 68

55 + 33

77 – 46

69 – (20 + 30)

60 – (25 + 15)

2. Порівняти

14 + 12 __ 27

38 – 7 __ 30

50 __ 30 + 15

95 – 50 __ 40

IV. Робота над новим матеріалом

1. Підготовча робота

Виконання завдання № 478, 479, 480.

2. Пояснення нового матеріалу

Знайдемо суму чисел 36 + 28.

36 + 28 =

20 + 8

30 + 6

30 + 20 = 50, 6 + 8 = 14, 50 + 14 = 64

3. Первинне закріплення

1) Виконання завдання № 481.

2) Виконання завдання № 482.

3) Виконання завдання № 484.

Спочатку виконують усно, а потім перевіряють письмово.

4. Самостійне виконання завдання № 485

5. Перевірка роботи

6. Фізкультхвилинка

V. Розвиток математичних умінь

1. Робота над задачами

1) Розв’язання задачі № 483 (самостійно).

2) Розв’язання задачі № 483 (2).

На дошці — скорочений запис задачі.

Було — 45 к.

Витратив — 35 к. і 8 к.

Залишилося — ? к.

— Про що дізнаємося спочатку?

— Яку дію треба виконати?

— Про що дізнаємося потім?

— Яку дію треба виконати?

Після аналізу діти записують задачу.

3) Задачі-вірші.

• 12 синичок — у ліску,

10 горобчиків — у садку,

5 качечок — на воді,

3 курочки — в лободі.

Скільки всіх?

• Повісив Івась у садку годівницю.

Туди прилетіло 15 синиць,

Сорока весела і 3 снігурі,

Ворона і шестеро горобців.

Хто з вас перший зможе, діти,

Тих птахів всіх полічити?

2. Гра «Допоможи Мишці дістатися школи»

ШК О Л А

17 – 8

31 – 23

52 + 27

42 – 31

90 – 70

VI. Підсумок уроку

VII. Домашнє завдання

С. 86 № 486, № 487.



Категорія: 2 Клас Математика | Додав: SYLER (20.11.2013)
Переглядів: 513 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
«Бременські музиканти» (німецька народна казка)
Хай буде сад. Складання і записування підписів під серією малюнків, що можут...
В. Сухомлинський «Соловей». Підсумок із теми
Г. Чубач «Я беру своє відерце». М. Стельмах «Сонце стукає в віконце». Прислів...
Т. Коломієць «Подарунок». В. Лучук «Кольорові пташки». В. Конопелець «Якого к...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:


Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru