Форма входу

Зареєструватися
Рекламка


Вправи і завдання з нумерації чисел другого десятка на додавання і віднімання в межах 20

скачати

УРОК 69

Тема: Вправи і завдання з нумерації чисел другого десятка на додавання і віднімання в межах 20

Мета: формувати вміння додавати і віднімати в межах 20, розв'язувати задачі вивчених видів; розвивати увагу, логічне мислення, математичне мовлення; виховувати акуратність, працьовитість.

ХІД УРОКУ

I. Організаційний момент

Слухай уважно,

Пояснюй обов’язково,

Відповісти прагнеш — не шуми,

А тільки руку підніми.

II. Повторення вивченого матеріалу

 1 Математичний диктант

 • Запишіть цифрами числа: 13; 15; 11; 17.

 • Запишіть число, у якому 1 дес. 4 од.

 • Запишіть число, наступне за числом 19.

 • Запишіть число, яке передує числу 18.

 • На скільки число 9 більше, ніж число 7? Взаємоперевірка робіт.

 2 Гра «Хто швидше?»

 3 Складання прикладів на віднімання із прикладів на додавання

1 ряд 5 + 10 = О

2 ряд 10 + 8 = □

3 ряд 10 + 7 = □

III. Закріплення вивченого матеріалу

 1 Повторення назв днів тижня

 Братиків цих рівно сім,

 Вам вони відомі всім.

 Щотижня колом

 Ходять братики один за одним.

 Попрощається останній —

 З’являється передній.

— Назвіть хором назви днів тижня.

— Сім днів становлять тиждень.

— Назвіть вихідні дні.

— Назвіть робочі дні.

 2 Робота над текстовою задачею

Петрик відпочивав у бабусі один тиждень і два дні. Скільки всього днів відпочивав Петрик у бабусі?

— Незнайко розв’язав цю задачу так: 1 + 2 = 3.

— Як ви вважаєте, це правильно?

Діти називають правильне розв’язання: 7 + 2 = 9.

● Фізкультхвилинка

Вже стомилися ми трішки,

Вийдем, дітки, на доріжку.

Наші ручки: раз, два, три.

Наші ніжки: раз, два, три.

Ось голівонька стомилась,

Вліво-вправо нахилилась:

Раз, два, три.

Будем пальчики стискати,

Будем знову працювати.

3 Самостійна робота

10 + 313 - 3

10 + 57 - 2

2 + 6 9 - 4

4 Гра «Яке число загубилося?»

13 □ 15 11 12 □

● Пальчикова гімнастика «Павучки»

«Крокуємо» всіма пальчиками по столу, імітуючи рух павучка.

 5 Перетворення іменованих чисел

1 дм 6 см = Ц см 14 см = Ц дм Ц см

1 дм 5 см О 13 см1 дм 9 см Ц 2 дм

20 дм О 20 см5 дм Ц 9 см

 6 Геометричний матеріал

— Скільки всього чотирикутників на малюнку?

IV. Підсумок уроку. Рефлексія

— На уроці ми повторювали додавання й віднімання в межах 20.



Категорія: 1 Клас Математика | Додав: SYLER (22.12.2013)
Переглядів: 1827 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
«Бременські музиканти» (німецька народна казка). Продовження
Догляд за одягом та взуттям. Послідовність дій під час зав’язування шнурків н...
«І вкрились луки цвітом, вітаючись із літом». Урок позакласного читання
ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ ДО УРОКУ 21
Збирання квітів різних видів місцевих рослин. Виготовлення квіткової абетки

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Статистика

Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:


Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru