Форма входу

Зареєструватися


Склад числа 6. Шестикутник. Складання і читання прикладів на додавання. Розпізнавання многокутників

скачати

УРОК 17

Тема: Склад числа 6. Шестикутник. Складання і читання прикладів на додавання. Розпізнавання многокутників

Мета: вправляти учнів у складанні різних випадків складу числа 6; ознайомити з шестикутником; формувати обчислювальні навички, уміння складати, читати і записувати приклади на додавання; розвивати мислення; виховувати інтерес до математики.

ХІД УРОКУ

I. Організаційний момент

Всім, всім добрий день!

Геть з дороги, наша лінь.

Не заважай трудитися,

Не заважай учитися!

II. Повторення вивченого матеріалу

 1 Весела лічба

— Леопольд — не просто кіт,

У нього повно справ.

На рибалку він пішов —

Було відмінне полювання:

Умить потрапили на гачок Щука, 2 йоржі і лящ,

Карасик і окунець.

— Скільки риб зловив наш кіт? (6)

 2 Гра «Заблукало число»

1; 3; 5; 2; 4; 6.

 3 Лічба предметів у межах 6. Гра «Мовчанка»

— Назвіть число попереднє до чисел 3; 5.

— Назвіть наступні числа до чисел 1; 4.

— Назвіть сусідів чисел 4; 2.

III. Ознайомлення з новим матеріалом

 1 Склад числа 6

Учитель читає вірші, діти відповідають на питання скільки?, потім на дошці виставляються малюнки. Діти за ними складають приклади.

• У садок до годівниці Прилетіли 3 синиці,

Потім — ще 3 птиці.

Скільки птиць на годівниці? (3 + 3 = 6)

 • Каже мати квочка:

— В мене 2 синочка і 4 дочки.

Скільки ж діточок у квочки? (4 + 2 = 6)

 • П’ять квіточок у Даші,

І ще одну дав Саша.

Хто тут може полічити,

Скільки буде 5 та 1? (5 + 1 = 6)

● Фізкультхвилинка

Вранці часу я не гаю,

На зарядку вибігаю.

Марширую, присідаю,

Легко бігаю, стрибаю.

І не стомлююсь ні трішки,

Бо я дужі маю ніжки.

 2 Гра «Чарівні фігурки»

Повторення складу числа 6. Запис прикладів у зошиті.

6 = 1+ 56 = 3 + 36 = 5 + 1

6 = 2+ 46 = 4 + 2

 3 Геометричний матеріал. Ознайомлення з шестикутником

— За допомогою паличок викладіть п’ятикутник. Скільки паличок використали? Чому?

— За допомогою паличок викладіть шестикутник. Скільки паличок використали? Чому?

 4 Складання, читання і запис прикладів на додавання за предметними малюнками

 IV. Закріплення вивченого матеріалу

 1 Самостійна робота

 5 + 1= □3 + 1 = □

 6 = □ + □ 6 = □ + □

● Фізкультхвилинка

 На галявині два жуки Танцювали гопака:

 Правою ніжкою топ, топ!

 Лівою ніжкою топ, топ!

 Ручки вгору, вгору, вгору!

 Хто підніме вище за всіх?

 2 Гра «Кіт та мишки»

— Кіт вийшов на полювання. Він хоче зловити мишей — якомога більше. Допоможіть мишенятам сховатися в нірки!

3 + 2 = □

1 + 3 = □

 (Танцюємо, ручки на поясі.) (Топаємо правою ніжкою.) (Топаємо лівою ніжкою.)

 (Встаємо навшпиньки, тягнемося вгору.)

3 Гра «Юний кораблебудівник»

V. Підсумок уроку. Рефлексія

— Що сподобалося на уроці?

— Яке число повторювали на уроці?

— З яких двох чисел воно може складатися? Заповніть віконця.

5 + □ = 63 +□ = 6 4 +□ = 6



Категорія: 1 Клас Математика | Додав: SYLER (22.12.2013)
Переглядів: 1686 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
В гостях у Ганнусі
В. Сухомлинський «Як же все це було без мене?», «По волосинці»
Панно для класної кімнати. Підбір технік для виготовлення
Пошиття фартушка для ляльки, оздоблення його швом «уперед голку» та аплікаціє...
Виготовлення ялинкових і різдвяних іграшок та прикрас

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Статистика

Онлайн всього: 25
Гостей: 25
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:
SYLER

Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru