Головна » Презентації » Інформатика

Історія комп'ютерної техніки презентація 12

Короткий опис презентації

На початку 17 століття французький математик і фізик Блез Паскаль створив першу "підсумовує машину, названу паскалина, яка виконувала додавання і віднімання. У 1670-1680 роках німецький математик Лейбніц сконструював лічильну машину, яка виконувала всі 4 арифметичні дії.

 

У 1874 році петербурзький інженер Однер сконструював прилад під назвою арифмометр, що виконував досить швидко виконувати всі чотири арифметичних дії над багатозначними числами. У 30-і роки 20 століття в нашій країні був розроблений більш досконалий арифмометр "Фелікс".

Ці лічильні пристрої були основним технічним засобом, що полегшують працю людей, пов'язаних з обробкою великих масивів числової інформації Історія компютеної техніки.

Важливою подією 19 століття був винахід англійського математика Чарльза Беббіджа, кото-рий увійшов в історію як творець першої обчислювальної машини - прообразу справжніх комп'ютерів. У 1812 році він почав працювати над своєю "разностной машиною". Беббідж хотів сконструювати машину, яка не тільки виконувала б обчислення, але і могла б працювати за заздалегідь складеною програмою, наприклад, обчислювала числове значення заданої функції. Основним еле-ментом його машини було зубчасте колесо - для запам'ятовування одного розряду десяткового числа.


Скріншоти
(для перегляду натисніть на зображення)

Презентація на тему: Історія комп'ютерної техніки презентаціяПрезентація на тему: Історія комп'ютерної техніки презентаціяПрезентація на тему: Історія комп'ютерної техніки презентаціяКількість слайдів: 12

Формат файлу: ppt

Мова: українська

Розмір: 437.0 Kb
Категорія: Інформатика | Додав: ARNI
Переглядів: 924 | Завантажень: 87 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]