Головна » Презентації » Інформатика

Порівняльний аналіз мов C++ та C# .NET Framework 50

Короткий опис презентації

    В 2000 році компанія Microsoft анонсувала платформу .NET, яка була випущена компанією Microsoft в 2002 році. Програмна платформа .NET Framework є однією з компонент системи Windows. 
    Платформа .NET Framework призначена для створення цілісного об’єктно-орієнтованого середовища програмування, що допускає різні варіанти реалізації: код може зберігатися та виконуватися локально, або розповсюджуватися через Інтернет, а виконуватися локально, або віддалено.
    Платформа .NET Framework забезпечує безпеку виконання коду в середовищі (в тому числі коду, створеного невідомим розробником чи розробником з частковою довірою).
    Ця платформа уніфікує роботу розробників застосувань Windows та веб- застосувань.
    .NET Framework надає середовище виконання коду, яке дозволяє звести до мінімуму кількість конфліктів пов’язаних з розгортанням ПЗ та керуванням версіями.
     Платформа .NET Framework складається з двох основних компонент: середовища CLR (Common Language Runtime загальне середовище виконання мов) та Framework Class Library (FCL) бібліотеки класів .NET Framework. 
 

Скріншоти
(для перегляду натисніть на зображення)

Презентація на тему: Порівняльний аналіз мов C++ та C# .NET FrameworkПрезентація на тему: Порівняльний аналіз мов C++ та C# .NET FrameworkПрезентація на тему: Порівняльний аналіз мов C++ та C# .NET FrameworkКількість слайдів: 50

Формат файлу: pptx

Мова: українська

Розмір: 200.5 Kb
Категорія: Інформатика | Додав: Меланія
Переглядів: 570 | Завантажень: 15 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]