Форма входу

Зареєструватися
Реклама
Сертифікат


Перевірна робота. Диктант

Урок 111

Тема: Перевірна робота. Диктант

Мета: перевірити орфографічну та пунктуаційну грамотність учнів; розвивати акуратність; виховувати культуру оформлення письмових робіт.

Хід Уроку

I. Організаційний момент

II. Контроль знань. диктант

 ПО яГОДи

У кінці червня Дем’янко і Мар’янка пішли в ліс. Високо в небі заграло яскраве проміння сонця. У лісі пахло м’ятою і квітами. Скрізь лунав дзвінкий спів птахів. Із трави виглядали запашні червоні суниці.

Діти швидко наповнили кошики ягодами. Вони повертались у село веселі і щасливі. Гарно у лісі!

III. Підсумок уроку. Рефлексія

додаток

 Орієнтовні тексти

 диктантуКВІТеНь

Ожили річки і розлилися широкими морями. розкинулося небо яскравою блакиттю. Оживає торішня зелень трав. На клені з бруньок з’явилися пучечки зелених квітів. Бджоли впізнали їх і гудуть серед віття. Зацвіли верба, береза і в’яз. Скоро білими квітами вкриються сади.

 КАлиНА

Найкраще подвір’я в нашому селі в бабусі Насті. Біля її хати ростуть вишні, бузок, шумлять явори. Під вікном посадила вона кущ калини. Поливала його, доглядала. Тепер щовесни у вікно хатини заглядає калина білими китицями. Соловейко в’є на ній гніздо, тьохкає, поки калина не перецвіте. Восени на калині червоніють великі грона ягід.

рІДНА МОВА

Ти живеш в Україні і розмовляєш українською мовою любов до рідної мови починається з колиски, з маминої пісні. Наша мова багата, співуча і дзвінка. Її ще називають солов’їною. Вона є дже- релом духовного життя людини.

Учні, дбайте про чистоту і розквіт мови. Пам’ятайте, що вона є нашим вірним другом і помічником протягом усього життя.Категорія: 2 Клас Рідна мова | Додав: SYLER (02.01.2014)
Переглядів: 1874 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Реклама
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:


Яндекс.Метрика
  Рейтинг@Mail.ru