Головна » Конспекти » 4 Клас » Інформатика (Сходинки до інформатики)

Введення і форматування прозових текстів. Текст-переклад. Текстовий редактор WordPad

Тема. Введення і форматування прозових текстів. Текст-переклад. Текстовий редактор WordPad

Мета: Вдосконалювати вміння вводити, форматувати і редагувати текст. Сформувати вміння редагувати і форматувати прозові тексти. Розвивати логічне мислення, уяву, творчість. Формувати вміння аналізувати і робити висновки.

Обладнання: текстовий редактор, підручник, робочий зошит.

Хід уроку

І. Організаційний момент. Техніка безпеки.

Гра «Правильно - неправильно!»

Учитель розповідає правила гри: зачитуються віршовані рядки, які обов'язково відповідають або не відповідають якомусь правилу поведінки в комп'ютерному класі.

В клас комп'ютерний спітнілі ми вбігаємо щосили...(ні)

Витри старанно взуття, нам не потрібне сміття! (так)

За улюблений комп'ютер падаєм, мов спілі фрукти...(ні)

А щоб сісти нам за парту, вчитель нам дає команду! (так)

Ти підсунь дисплей близенько і шнури поправ хутенько! (ні)

Від екрана ти відсядь... Сантиметрів п'ятдесят! (так)

Голова болить моя, Потерплю годину я! (ні)

Я дротів не зачіпаю, правило це добре знаю! (так)

Як відчую щось горіле, промовчу я всім на диво...(ні)

В електронний клас науки сміло входь! Лиш вимий руки! (так)

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

ІІІ. Актуалізація опорних знань.

- У яких формах можна подати інформацію?

- Які типи текстів ми вивчили на минулому уроці ?

- Чим відрізняються прозові тексти від віршованих?

- Якою клавішею можна розпочати новий абзац? А поставити проміжок між словами?

IV.Вивчення нового матеріалу.

1. Вступна бесіда.

 Майже на кожному уроці англійської мови ви перекладаєте тексти. Давайте спробуємо виконати усний переклад англійського тексту.

2. Робота з підручником. (ст. 50)

3. Практична робота

Виконання завдань №1,2(а,б)робочого зошита

4. Фізкультхвилинка.

Щось втомились ми сидіти,

Треба трохи відпочити.

Руки вгору, руки вниз,

На сусіда подивись.

Руки вгору, руки в боки,

І зроби чотири скоки.

Ось так, ось так, ось так!

Плесніть у долоньки раз.

За роботу! Все гаразд!

V. Робота з комп’ютером

Сьогоднітибудешвводитивтекстовомуредакторіанглійський текст «А monkey and a donkey».

Цей текст тобі вже знайомий. Це прозовий текст, і ти знаєш, як його розмістити на екрані монітора.

Пригадай, як перевести клавіатуру в режим англійського алфавіту. Будь уважним, вводячи текст! Адже на одній клавіші позначено дві літери: англійського алфавіту та ук­раїнського.

 Релаксація

Уявіть перед собою колесо велосипеда, яке обертається, та, помітивши на ньому певну точку, слідкуйте за обертом цієї точки. Спочатку в один бік, а потім в інший. Повторіть тричі.

VІ.Логічна сторінка «Для розумників і розумниць»(ст. 51)

VIІ. Підсумок уроку.

- Чи цікаво було працювати на уроці?

- Що найбільше сподобалося робити?

- Що видалося найважчим?

- Про що хотіли б дізнатися більше?

- Де ми можемо використати набуті знання?

VІІІ. Домашнє завдання.

Підручник с. 50-51.

Робочий зошит. Урок 24(№2(в), 3, 4)



Джерело: noindex
Категорія: Інформатика (Сходинки до інформатики) | Додав: SYLER (14.02.2015)
Переглядів: 1321 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо, вам будуть цікаві ці конспекти

Загальні уявлення про папір та його виробництво. Види паперу. Економне викори...
В. Каменчук «Як Лиска голосок собі кувала». Л.Костенко «Бузиновий цар»
Розкрій тканини. Виготовлення спіднички прямолінійної форми для ляльки
П. Тичина «Де не глянь — колоски». Т. Коломієць «Хліб»
«Приховала». О. Орач «Вчуся у мами». П. Осадчук «Я навчаюся у тата». «Наш Анд...
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]