Форма входу

Зареєструватися
Реклама
Сертифікат

Головна » План-конспекти до уроків » 4 Клас » Інформатика (Сходинки до інформатики)

Інформатика (Сходинки до інформатики) 4 Клас


У категорії матеріалів: 37
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 »»

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Тема. Панель інструментів OОo4Kids.
Мета:
- навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити працювати з різними інструментами програми Ooo4Kids;
- розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
- виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
4 Клас | Інформатика (Сходинки до інформатики) | Переглядів: 137 | Додав: bogdankl

Панель інструментів Ooo4Kids.

Цілі: навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити працювати з різними інструментами програми Ooo4Kids;
розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку; виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
 

Тема. Узагальнюючий урок. Підсумковий урок за рік. Ми не прощаємось

Мета: Повторити, узагальнити і систематизувати вивчене за курс початкової школи. Розвивати пам'ять та логічне мислення. Виховувати цікавість до вивчення інформатики.


Тема. Узагальнюючий урок. Ми не прощаємось

Мета: Повторити, узагальнити і систематизувати вивчене за курс початкової школи. Розвивати пам'ять та логічне мислення. Виховувати цікавість до вивчення інформатики.


Тема. Музичні можливості комп'ютера. Стандартний програвач мелодій Windows Media

 Мета: Сформувати поняття про стандартні програвачі мелодій Windows.тВідпрацювати навички роботи з програвачами мелодій та їх відтворення. Розвивати естетичні почуття та гармонію; Виховувати музичну культуру.


Тема. Музичні можливості комп'ютера. Стандартні програвачі мелодій

Мета: Сформувати поняття про стандартні програвачі мелодій Windows. Відпрацювати навички роботи з програвачами мелодій та їх відтворення. Розвивати естетичні почуття та гармонію; Виховувати музичну культуру .


Тема. Музичні професії. Робота з музичним редактором

Мета: Сформувати поняття про професію композитор, соліста, диригента, ансамбля. Відпрацювати навички створення власних мелодій за допомогою музичного редактора та їх відтворення. Розвивати естетичні почуття та гармонію; Виховувати музичну культуру.


Тема. Музичні інструменти. Робота з музичним редактором

 Мета: Сформувати поняття про види музичних інструментів. Відпрацювати навички завантаження мелодій до музичного редактора та їх відтворення за допомогою різних музичних інструментів. Розвивати естетичні почуття та гармонію; Виховувати музичну культуру.


Тема. Звуки і ноти. Робота з музичним редактором

 Мета: Сформувати поняття музичного звуку, ноти, нотного стану, тривалості звуку, мелодії та акорду. Відпрацювати навички створення музичних творів за зразком. Розвивати естетичні почуття та гармонію; Виховувати музичну культуру.


Тема. Музичні можливості комп'ютера. Робота з музичним редактором

 Мета: Сформувати поняття музичного речення, ноти, вокальної та інструментальної музики. Відпрацювати навички прослуховування музичних творів за допомогою музичного редактора. Розвивати естетичні почуття та гармонію; Виховувати музичну культуру.


загрузка...
Реклама
Статистика

Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:
liliya1221, Ромінка, lukiyantchuk, balyknely2, byzila1616, Leonilka, маргоша, adahovskaalina

Яндекс.Метрика
  Рейтинг@Mail.ru