Головна » Конспекти » 3 Клас » Інформатика (Сходинки до інформатики)

Відпрацьовування практичних навичок уведення і редагування текстової інформації. «Редагування тексту». Відпрацьовування навичок редагування

Урок №15

Тема: Відпрацьовування практичних навичок уведення і редагування текстової інформації.

Практична робота № 15. «Редагування тексту». Відпрацьовування навичок редагування тексту.

Мета:

  • повторити вивчений матеріал;
  • розвивати логічне мислення;
  • виховувати дбайливе ставлення до обладнання.

Обладнання програмне забезпечення: програма «Блокнот»

Вимоги до учнів: знати назви і призначення основних клавіш на клавіатурі, основні прийоми введення і редагування тексту.

Хід уроку

  1. Організаційний момент
  2. Актуалізація опорних знань

1) Розминка

Дайте відповіді на запитання:

- Хто вночі охороняє дім? (собака)

- Хто із хижаків краде курей і гусей? (лисиця)

- Як одним словом назвати кролика, козу й корову? (тварини)

- Який птах підкидає своїх пташенят у чужі гнізда? (зозуля)

- Хто керує потягом? (машиніст)

- Кого запрягають у сани? (коней, собак)

- Що кладуть у пиріжки? (начинку)

- Чим нагороджують спортсменів-переможців? (медалями)

2) Перевірка домашнього завдання

Відповідь: провал

  1. Повторення правил техніки безпеки
  2. Гра «Друкарська машина»

Перед проведенням гри повторити правила введення великих літер і розділових знаків. Якщо учнів у класі небагато, можна дати по декілька карток одному учневі.

Учням роздають картки із зображенням клавіш на клавіатурі (літери алфавіту, розділові знаки, пробіл, Shift, Enter) і пропонують підвестись. На дошці вивішуються плакати із написаним віршем. Учитель повільно декламує вірш, а учні з відповідними картками присідають, імітуючи натискання клавіш на клавіатурі.

Приклад вірша:

Веселе місто Алфавіт.

Йому сьогодні наш привіт.

Живуть там літери в словах,

А кожне слово – звір чи птах,

Травиця чи барвистий цвіт.

Отож в похід за мною йдіть!

  1. Практична робота

1) Робота із зошитом

Завдання 1.

Відповіді:

1. Вулик

2. Shift

3. У другому квадраті – 7

2) Робота із комп’ютером

Виконання Завдання 2 із зошита

3) Релаксація

  1. Пояснення домашнього завдання
  2. Підсумок уроку


Джерело: noindex
Категорія: Інформатика (Сходинки до інформатики) | Додав: SYLER (12.10.2014)
Переглядів: 797 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо, вам будуть цікаві ці конспекти

Мотивування дітей до систематичного заняття фізичними вправами. Рухливі ігри ...
Олександр Олесь «Два хлопчики». М. Рильський «Річка». Підсумок із теми
Гірські породи, їх значення для людини. Практична робота. Ознайомлення з коле...
Про працелюбних і лінивих
Робота з тканиною. Ручні шви. Шов «уперед голку». Шов «ручна строчка»
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]