Головна » Конспекти » 3 Клас » Математика

Аналіз контрольної роботи. Таблиця множення на 9

Тема: Аналіз контрольної роботи. Таблиця множення на 9

Мета: проаналізувати помилки допущені у контрольній роботі, виконати роботу над ними. Ознайомити учнів з таблицею множення на число 9.

ХІД УРОКУ

I. Характеристика результатів контрольної роботи

II. Аналіз помилок та робота над ними

• Проаналізувати помилки.

• Розв’язання завдань, схожих на ті, в яких були допущені помилки.

III. Повідомлення теми, мети і завдань уроку. Мотивація навчальної діяльності

• Завдання 387, с. 59. Усне коментоване виконання.

IV. Сприймання й усвідомлення учнями нового навчального матеріалу

• Завдання 388, с. 59. Колективне виконання. Учні записують приклади таблиці. З допомогою таблиці додавання знаходять відповіді першого прикладу, далі пригадують закономірність утворення кожної наступної відповіді, тобто додають число 9 до попереднього результату.

• Завдання 389, с. 59. Коментоване виконання прикладів першого і другого стовпчика, решта прикладів використовується самостійно. Провести взаємоперевірку.

• Завдання 390, с. 59. Ознайомившись зі змістом та проаналізувавши його учні самостійно записують розв’язання. Два учні працюють біля дошки — записують розв’язання за допомогою дій и виразів.

V. Розвиток математичних знань

• Завдання 391, с. 59. Прочитавши умову задачі, учні складають план розв’язання:

1) Знайти масу 3 таких гусок.

2) Знайти масу 8 індичок.

3) Знайти масу всієї птиці.

Розв’язання записують за допомогою дій та виразів.

• Завдання 392, с. 59. Фронтальна робота. Ознайомившись зі змістом завдання, учні відповідають на питання.

• Завдання 393*, с. 59. Колективне виконання. Учні пригадують, як знайти периметр квадрата, знаходять його. Потім будують квадрати.

Додаткові завдання (на вибір)

а)Обчислити, та з’ясувати, яке слово зашифроване.

45 - 8 ■ 2 з8 ■ (38 - 30) к 98 - 9 ■ 8 а

8 ■ 6 - 27 п9 ■ (49 - 45) о 9 ■ 5 - 13 р

35 36 36 21 26 32 64

б) Скласти та розв’язати задачу, користуючись стислим записом.

Дуб — 9 і ? дерев

Каштан — ? у 3 р. б. І "

в) Розв’язати рівняння.

х : 8 = 5 х ■ 4 = 28 х ■ 5 = 45 х : 7 = 7

г) Який знак потрібно поставити замість зірочки, щоб записи були правильними?

50 + 20 * 50 + 1024+15 * 32 + 16

10 + 30 * 30 + 1046+22 * 19 + 33

70 - 20 * 60 - 1037-17 * 40 - 15

64 - 30 * 37 - 1789-82 * 74 - 28

ґ) У Марини в портфелі 4 олівці — 2 зелених й 2 жовтих. Марина хоче взяти з портфеля зелений олівець. Скільки олівців вона повинна взяти, щоб серед них обов’язково був зелений?

VI. Підсумки уроку і повідомлення домашнього завдання

VII. Домашнє завдання

Завдання 394, 395, с. 60.

Підсумки уроку.

Обчислити.

9 2 9 ■ 3 9 ■ 4

9 5 9 ■ 6 9 ■ 7

9 8 9 ■ 9

Категорія: Математика | Додав: SYLER (13.10.2015)
Переглядів: 361 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо, вам будуть цікаві ці конспекти

Слова, слова... Удосконалення тексту із часто повторюваними словами
Д. Павличко «Квітка», В. Кухалашвілі «Як побачити вітер?». В. Лучук «Сіла хма...
Рослини, їх будова. Практична робота. Вивчення будови рослин
«Осінь спати захотіла, землю листом застелила...». Побудова речень різних тип...
Білоруська народна казка «Легкий хліб»
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]