Форма входу

Зареєструватися
Реклама
Сертифікат


Таблиці ділення на 2 і 3

Тема: Таблиці ділення на 2 і 3

Мета: закріплення таблиці ділення на 2 і 3, удосконалення навичок розв’язання прикладів задач, які включають дію ділення.

ХІД УРОКУ

I. Перевірка домашнього завдання

II. Актуалізація та корекція сенсорного досвіду та

опорних знань

Учні зачитують приклади з відповіддю 18, 21, 27 (завдання 130).

1. Робота з картками.

Картка 1

2 •2 + 82• 9 + 11

2 •6 + 63• 6 - 8

3 •3 - 23• 5 - 15

15л молока розлилив глечики, по 3 л в кожний.

Скільки наповнили глечиків?

Картка 2

2 •4 + 122 • (29 - 25)

3 •8 - 14(56 - 53) • 5

2 •7 + 323 • (37 - 30)

На поливання 3 дерев витратили 12 відер води. Скільки відер води виливали під одне дерево? Картка 3

2 • 3 + 3• 4 + 2 • 82 • (34- 30)

3 • 9 - 2• 2 - 3 • 2(43 - 1- 40) • 6

3 • 8 + 2• 6 - 3 • 6

Коли з бідона взяли 3 банки по 4 кг меду, то в ньому ще залишилося 5 кг. Скільки кілограмів меду було в бідоні?

2. Колективна робота.

• Розв’язати кругові приклади.

2 • 5 10- 718 - 8

15 - 7 3•5 10 - 8

8 - 62• 9

• Смужку довжиною 12 см поділили на 4 рівні частини. Яка довжина однієї частини?

• Обчислити.

2 • а - 15, 3 • а - 15, якщо а = 9.

III. Повідомлення теми, мети і завдань уроку

• Завдання 131, с. 24. Усне виконання завдання.

IV.Розвиток математичних знань

• Завдання 132, с. 24. Учні пригадують таблицю ділення на 2 і 3.

• Завдання 133, с. 24. Коментоване розв’язання прикладів.

• Завдання 134, с. 24. Ознайомлення з задачею. Розбір. Самостійне виконання завдання.

• Завдання 135, с. 24. Самостійне розв’язання першої задачі. Фронтальна робота над складанням оберненої задачі на дію множення.

Додаткові завдання (на вибір)

18: 2 + 6 Я15 : 3 - 4 Н

2 • 4 + 12 В 2 • 3 + 15 А

3 • 3 + 14 Н 27 : 3 + 12 А

3 • 6 - 17 Н 6 : 2 + 15 Ч

23 21 20 18 21 1 1 15

 

• Дмитро вищий від Ігоря, а Ігор вищий від Олега. Хто нижче — Дмитро чи Олег?

• Довжина одного відрізка 12 см, а другий — на 2 см коротший. Яка довжина другого відрізка? Накреслити їх.

• За якою ознакою складено рядки слів:

а) ранок, день, ніч;

б) весна, літо, осінь, зима;

в) грудень, січень, лютий;

г) доба, тиждень, місяць, квартал?

• Дібрати потрібні числа.

□ • 5 + 5 = 15 3• □ + 3 = 30

□ 6 - 6 = 122• 6 + □ = 14

2 • □ + 16 = 303• 5 + □ = 55

V.Підсумки уроку і повідомлення домашнього завдання

V. Домашнє завдання:

Завдання 136, с. 24.

Підсумки уроку.

Назвати «зайві» числа.

27, 25, 24, 21, 19, 18, 15, 12, 9, 7, 6, 3.

18, 16, 14, 13, 12, 11, 10, 8, 6, 5, 4, 2.



Категорія: 3 Клас Математика | Додав: SYLER (27.09.2015)
Переглядів: 324 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Реклама
Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:


Яндекс.Метрика
  Рейтинг@Mail.ru