Головна » Конспекти » 3 Клас » Математика

Читання трицифрових чисел, записаних у нумераційній таблиці. Додавання розрядних чисел

УРОК 59

Тема. Читання трицифрових чисел, записаних у нумераційній таблиці. Додавання розрядних чисел

Мета: вправляти учнів у читанні й утворенні трицифрових чисел; опрацювати задачу на спільну роботу; вдосконалювати обчислювальні навички.

Обладнання: нумераційна таблиця, предметні малюнки, картки для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

I. Корекція, контроль та закріплення знань учнів

Перевірка домашнього завдання

Усні обчислення

1) Гра «Склади іграшки».

На скриньках — відповіді до прикладів, написаних на іграшках. Діти повинні дібрати відповідні пари.

44 :і)'*0:3

( 32 : 4)(63 : 9)

Усні відповіді за завданнями № 488, 489.

Скільки гривень у 300 копійках? Скільки копійок у 7 гривнях? Скільки копійок у 5 грн. 05 копійках?

Назвати 5 послідовних чисел, починаючи зі 197.

Скласти задачу, яку розв'язують так: (6 + 8) : 2.

Скласти кілька прикладів на ділення з відповіддю 6.

Скласти кілька прикладів на множення з відповіддю 12.

Робота за картками. Картка 1

6 м = ? см; 5 м 08 см = ? см; 652 см = ? м ? см.

За 12 день майстер робить 3 віконних рами, а його учень — 1. За скільки днів вони зроблять 20 рам, працюючи разом?

Картка 2

10 м = ? см; 5 м 09 см = ? см; 500см = ? м.

Варення розклали у дволітрові банки. Спочатку розклали 6 кг варення, а потім — 12 кг. Скільки знадобилось банок?

II. Повторення та закріплення вивченого матеріалу

Самостійна робота над прикладами № 491

Під час перевірки учні зачитують лише відповіді: спочатку ті числа, в яких є одиниці у кожному розряді, потім числа, в яких відсутні одиниці другого розряду, нарешті, числа, в яких немає одиниць першого розряду.

Фронтальна робота над задачею № 492

Фізкультхвилинка

Робота над завданнями № 493, 494

Учні розглядають розв'язання діями задачі № 493 і формулюють пояснення до кожної дії. Після цього вони складають усно кілька подібних задач і записують на дошці їх розв'язання виразом. Вчитель узагальнює структуру усіх цих виразів:

И ■ П + П або а • Ь + а

— Цей вираз є розв'язанням кожної такої задачі.

Завдання з логічним навантаженням (за вибором вчителя) Назвати 12 трицифрових чисел, користуючись словами, поданими

Підсумки уроку



Джерело: noindex
Категорія: Математика | Додав: SYLER (16.10.2014)
Переглядів: 776 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо, вам будуть цікаві ці конспекти

Лікарські рослини
В. Сухомлинський «Як же все це було без мене?», «По волосинці»
Тварини
Вода та її властивості. Демонстрація властивостей води (безбарвна, прозора, н...
Дикорослі рослини рідного краю
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]