Форма входу

Зареєструватися
Рекламка


Додавання двоцифрових чисел з переходом через десяток

скачати

УРОК 10

Тема. Додавання двоцифрових чисел з переходом через десяток

Мета: повторити прийоми додавання; опрацювати розв'язання задачі двома способами; повторити поняття прямокутник і квадрат.

Обладнання: картки для самостійної роботи, геометричний матеріал.

ХІД УРОКУ

I. Актуалізація знань учнів. Перевірка домашнього завдання

Завдання для опитування Знайти суму чисел 17 і 37.

Задача.

У коморі лежали картопля, огірки, цибуля. Всього 38 кг. Картоплі було 14 кг, цибулі — 11 кг. Скільки кілограмів огірків було в коморі?

Усна лічба ланцюжком 57 + 20 + 8 6 =

7 + 9 8 + 0 = 43 8 + 5 3 = 32 + 13 14 5 =

Заповнення чарівних квадратів

Вставити такі числа, щоб у рядках і стовпчиках сума чисел була однаковою.

Робота над темою уроку

Повторення правил знаходження доданка і зменшуваного Фронтальна робота за вправами № 91 і 92.

Повторення додавання з переходом через десяток

Фронтальна робота за вправою № 89.

Самостійна робота за вправою № 90.

Розвиток математичних умінь

1. Аналіз та розв'язання задачі за малюнком (№ 93) Розв'язання цієї задачі можна виконати двома способами. У ході розв'язання задачі на дошці з'являється графічний запис:

( □ □ ) □ □ ( □ + □ )

2. Самостійне розв'язання рівнянь (№ 92)

3.Робота з геометричними фігурами (№ 95)

— Назвати прямокутники. Назвати квадрати. Який прямокутник називається квадратом?

Підсумки уроку

Домашнє завдання

№ 96, 97.



Категорія: 3 Клас Математика | Додав: SYLER (14.10.2014)
Переглядів: 580 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
«Колючий клубочок прибіг у садочок». Побудова текстів за поданим початком
«Бременські музиканти» (німецька народна казка)
Ще про клавіатуру
Незабаром літо. Спостереження за природою влітку
Вода та її властивості. Демонстрація властивостей води (безбарвна, прозора, н...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Статистика

Онлайн всього: 34
Гостей: 34
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали: