Форма входу

Зареєструватися
Реклама
Сертифікат


Ми вивчаємо клавіатуру

Тема: Ми вивчаємо клавіатуру

Мета: Продовжити знайомство з клавіатурою. Познайомити з клавішами «Пропуск», Shift, Сарs Lоск. Розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення. Виховувати інтерес до предмета.

Обладнання:  малюнки, комп’ютерна програма «Сходинки до інформатики», підручники, зошити з друкованою основою.

Зміст уроку

I. Організація класу.

II. Повторення вивченого матеріалу

1. Прочитай речення МИВИВЧАЄМОКЛАВІАТУРУ.

2. Гра «Збери слово»

Учитель називає по черзі місце кожної букви слова, яке загадали, на клавіатурі, діти повинні відгадати його, користуючись таблицями.

Зразок:

Перша буква цього слова знаходиться на клавіші між буквами «п» та «о». Друга буква цього слова знаходиться на клавіші під цифрами 3 та 4. Третя буква знаходиться на третій клавіші зліва в нижньому ряді букв. Четверта буква цього слова знаходиться на клавіші між буквами «у» та «е». Остання буква цього слова знаходиться на п’ятій клавіші зліва в середньому ряді.

ІІІ. Вивчення нового матеріалу

1. Постановка проблемного запитання

Ви вже знаєте, як знайти букви або цифри на клавіатурі. А де знаходяться великі букви? Адже нам треба починати імена або назви саме з них? Де їх знайти?

2. Розповідь учителя

Уявіть собі, якого б розміру була б наша клавіатура, якби окремо були на ній великі та маленькі букви! Така клавіатура була б дуже незручною у користуванні. Насправді ж на клавіатурі є спеціальна клавіша, яка може будь-яку букву зробити великою. Це клавіша 81іій. Утримуючи її та натиснувши

клавішу з необхідною буквою, ви введете велику букву. Якщо потрібно, щоб усі букви були великими (наприклад, назва тексту), існує ще одна клавіша - Сарк Ьоск, яка змінює регістр. Її не потрібно утримувати. Натисніть її один раз і всі букви будуть великими. Натисніть її ще раз - і всі букви знову будуть малими.

Але при введенні тексту недостатньо лише клавіш з буквами. Між словами повинна бути відстань. Щоб зробити проміжок між словами, потрібно застосувати спеціальну клавішу - «Пропуск». Знайти її легко. Вона найдовша на клавіатурі.

3. Робота з підручником (с. 44)

- Для чого ще (крім введення великих букв) використовується клавіша 81їїй?

4. Робота в зошитах (урок 21 завдання 2)

IV. Фізкультхвилинка

V. Робота за комп’ютером

1. Інструктаж учителя

Ви продовжите сьогодні ловити рибку з котиком. Але на цей раз будуть зустрічатися не лише маленькі, а й великі букви , а також розділові знаки. Давайте ще раз згадаємо, яка клавіша допоможе нам ввести велику букву.

2. Бесіда з повторення правил безпечної поведінки

3. Робота в групах

I група працює за комп’ютерами.

II група виконує завдання в зошитах (урок 21 завданняі).

VI. Підсумок уроку

Гра «Незнайко»

Учитель показує картку з клавішею та (від імені Незнайка) каже для чого вона призначена. Діти визначають, помилився Незнайко чи ні.Категорія: 2 Клас Інформатика (Сходинки до інформатики) | Додав: SYLER (06.01.2014)
Переглядів: 1080 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Реклама
Статистика

Онлайн всього: 24
Гостей: 23
Користувачів: 1
Oksana4502
Сьогодні до нас завітали:
calli2007, ulianenia5448, vnnmc_vasilishina, demirka84, Oksana4502

Яндекс.Метрика
  Рейтинг@Mail.ru