Форма входу

Зареєструватися
Реклама
Сертифікат


Загальний випадок віднімання двоцифрових чисел (продовження). Творча робота над задачею

Урок 73

Тема. Загальний випадок віднімання двоцифрових чисел (продовження). Творча робота над задачею

Мета: удосконалювати вміння виконувати віднімання двоцифрових чисел; формувати вміння встановлювати відповідність між поданим виразом та змістом задачі.

Обладнання: схеми задач, таблиці усних обчислень, картки для індивідуальної роботи, предметні малюнки.

Хід уроку

I. Актуалізація знань учнів

1. Перевірка домашнього завдання

1) Один учень записує на дошці скорочений запис задачі № 552.

2) Другий учень зачитує розв’язання задачі.

3) Із завдання № 553 зачитати приклади, відповіді яких більше від 60.

2. Робота з індивідуальними картками

Картка 1

Обчислити.

45 – 36

38 – 19

21 + 34

67 – 29

56 – 44

31 – 18

16 + 15

46 – 7

Картка 2

Обчислити.

52 – 3

44 – 6

51 – 23

65 – 27

33 + 25

11 + 39

50 – 6

40 – 8

Картка 3

Обчислити.

11 + 27

64 – 37

40 – 6

30 – 9

85 – 27

41 – 13

52 – 34

65 – 46

Картка 4

Розв’язати задачу.

Матуся купила 32 кг картоплі, а моркви — на 23 кг менше. Скільки всього овочів купила мама?

3. Усні обчислення

1) Гра «Космос».

2) Гра «Мовчанка».

II. Розвиток математичних умінь

1. Виконання завдання № 555

2. Фізкультхвилинка

3. Робота над задачами

1) Розв’язання задачі № 556.

Діти складають задачу за поданим малюнком і числовими даними.

Після аналізу розв’язують її самостійно.

2) Розв’язання задачі № 557.

Учні читають задачі і знаходять для кожної вираз, за допомогою якого вона розв’язується.

4. Самостійна робота

1 варіант

• Обчислити.

• Розв’язати задачу.

Михайлик прочитав дві книги. В одній було 23 сторінки, а в другій на 15 сторінок менше. Скільки всього сторінок прочитав Михайлик?

2 варіант

• Обчислити.

• Розв’язати задачу.

Восени на новій вулиці посадили 18 лип і 15 кленів, а весною — ще 19 дерев. Скільки стало дерев на новій вулиці?

5. Розв’язання задачі № 558 з логічним навантаженням

На дошці — скорочений запис задачі.

Учні доходять висновку, що задача розв’язується трьома діями.

Записують розв’язання задачі у зошитах.

6. Перевірка роботи

III. Підсумок уроку

IV. Домашнє завдання

С. 96 № 559.


Категорія: 2 Клас Математика | Додав: SYLER (20.11.2013)
Переглядів: 744 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Реклама
Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:


Яндекс.Метрика
  Рейтинг@Mail.ru