Форма входу

Зареєструватися
Реклама
Сертифікат


Засвоєння таблиці ділення на 6. Розв'язування задач і прикладів, що містять ділення на 6

Урок 93

Тема: Засвоєння таблиці ділення на 6. Розв'язування задач і прикладів, що містять ділення на 6

Мета: формувати в учнів уміння розв'язувати задачі на визначення часу; вдосконалювати знання табличного ділення на 6, уміння складати вирази, користуватися годинником; розвивати логічне мислення, пізнавальну активність, математичне мовлення; виховувати уважність.

Хід Уроку

I. Організаційний момент

II. Контроль, корекція і закріплення знань

 Усна лічба

1)Математична доріжка.

— Заповніть верхній рядок таблиці.

12: 6

23 4 5 6 7 8 9

2)Гра «Програміст».

3) Розв’язування задач.

У 6 банках 18 л молока. Скільки молока в 1 банці?

На 4 сторінках Марійчиного альбому 16 фотографій. Скільки фотографій на одній сторінці?

У 3 мішках 12 відер картоплі. Скільки картоплі в одному мішку?

4) Гра «Ланцюжок».

12 24 36 48

©

18 30 42 54

©

5) Складіть вирази з відповіддю 6.

6) Індивідуальне опитування.

Картка № 1

1. Розв’яжи приклади.

12 : 6 + 18 : 654: 6 + 0

42 : 6 + 7 42: 6 + 6

2. Розв’яжи задачу.

На двох клумбах 6 кущів троянд. Скільки кущів троянд на одній клумбі?

Картка № 2

1. Розв’яжи приклади.

63 + 36 : 654 : 6 - 8

42 : 6 - 730 : 6 - 5

2. Розв’яжи задачу.

У 6 бідонах 48 л води. Скільки літрів води в одному бідоні?

III. Повідомлення теми уроку

— Сьогодні на уроці ми працюватимемо над задачами на час; виразами; вдосконаленням обчислювальних операцій.

IV.Вивчення нового матеріалу

 1 Розв'язування задач

1) Екскурсія тривала 50 хв і закінчилася о 15 год 10 хв. О котрій годині розпочалася екскурсія?

— Скільки тривала екскурсія?

— О котрій годині закінчилася?

— Яку дію потрібно виконати, щоб дізнатися, о котрій годині почалася екскурсія?

2)М.—48д. ^—11 ?

Д. — ?, в 6 р. < І } •

2 Складання виразів

— За даними таблиці складіть та обчисліть вирази.

Зменшуване 6 ■ 7 36 : 445906 ■ 8

Від’ємник6 : 3 18 : 6 61 - 37 54 : 619

Зразок. 6 ■ 7 - 6 : 3 = 42 - 2 = 40.

Коментування і запис на дошці другого виразу.

36 : 4 - 18 : 6 = 9 - 3 = 6

Самостійне складання інших виразів. Один учень працює за закритою дошкою для подальшої перевірки.

 Фізкультхвилинка

V. Розвиток математичних знань

 1 Робота з рівностями

Повторення назв компонентів арифметичних дій.

□ ■ 6 = 24□: 6 = 5□ - 7 = 13

12 - □ = 612 - □= 2 43 - □ = 13

— Що невідоме? Як знайти?

 2 Офтальмологічна пауза

 3 Розв’язування логічних завдань

Є пісковий годинник на 3 хв і 7 хв. Потрібно опустити яйце у воду, що кипить, рівно на 4 хв. Як це зробити за допомогою цього годинника?

Розв’язання. Слід поставити годинники працювати одночасно. Коли пісок у трихвилинному годиннику витече, покласти у воду яйце. Час роботи семихвилинного годинника, що залишився, дорівнюватиме 4 хв.

VI. Підбиття підсумків. Рефлексія



Категорія: 2 Клас Математика | Додав: SYLER (07.01.2014)
Переглядів: 1213 | Рейтинг: 0.0/0

Можливо вам також будуть цікаві наступні конспекти:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.


Зареєструватися
Реклама
Статистика

Онлайн всього: 87
Гостей: 87
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:
galich47, Галькович, kormiles, lanalana1010, bejenartatyana, anfinagentova, olechka4life

Яндекс.Метрика
  Рейтинг@Mail.ru