Форма входу

Зареєструватися
Реклама
Сертифікат

Головна » План-конспекти до уроків » 2 Клас

План-конспекти до уроків 2 Клас


У розділі матеріалів: 1639
Показано матеріалів: 1621-1630
Сторінки: «« 1 2 ... 161 162 163 164 »»

Урок 19

Тема. Робота з папером. Іграшки зі складеного аркуша

Мета: навчити конструювати іграшки з паперового складеного аркуша; удосконалювати навички розмічання виробів із паперу; закріпити знання правил роботи із ножицями та клеєм; розвивати увагу, окомір, логічне мислення; виховувати любов до тварин, інтерес до роботи.

2 Клас | Трудове навчання: технічна і художня праця | Переглядів: 1270 | Додав: SYLER

Урок 18

Тема. Робота з папером. Іграшки зі смужок. Котик

Мета: навчити конструювати іграшки з паперових смужок; удосконалювати навички розмічання виробів із паперу; закріпити знання правил роботи із ножицями та клеєм; розвивати увагу, окомір, мислення; виховувати інтерес до роботи, культуру праці.


Урок 17

Тема. Об’ємні вироби з паперу. Виготовлення ялинкових прикрас. Новорічна гірлянда

Мета: ознайомити учнів із процесом виготовлення новорічної гірлянди; удосконалити навички роботи з папером; розвивати конструктивні здібності, фантазію; формувати навички співпраці; виховувати охайність.


Урок 16

Тема. Об’ємні вироби з паперу. Виготовлення новорічних прикрас. Сіточки

Мета: ознайомити з процесом виготовлення ялинкових прикрас; удосконалювати навички роботи з папером; розвивати фантазію, пам’ять, увагу; виховувати інтерес до Новорічних свят, охайність.


Урок 15

Тема. Конструювання. Курочка Ряба

Мета: удосконалювати вміння конструювати із геометричних фігур; закріпити навички користування ножицями; розвивати увагу, вміння аналізувати та систематизувати, зорову пам’ять, образне мислення; виховувати акуратність, охайність.


Урок 14

Тема. Елементи графічної грамоти. Виготовлення «Монгольської гри»

Мета: удосконалювати вміння щодо розмічання геометричних фігур; навчити розмічати за допомогою косинця; закріпити навички користування ножицями; розвивати фантазію, образне та логічне мислення; виховувати охайність, посидючість.


Урок 13

Тема. Елементи графічної грамоти. Виготовлення геометричних фігур

Мета: ознайомити із графічними зображеннями як основою графічної грамоти; дати відомості про креслення; ознайомити з лініями, що застосовуються під час виконання креслення; навчити розмічати та розрізняти геометричні фігури; розвивати мислення, пам’ять, увагу, зір; виховувати охайність.


Урок 12

Тема. Робота з природним матеріалом. Сувеніри із насіння ясена, клена

Мета: навчити виготовляти сувеніри з насіння клена, з’єднувати окремі деталі у готовий виріб за допомогою пластиліну; розвивати в дітей почуття прекрасного; виховувати любов до природи.


Урок 11

Тема. Об’ємні вироби із природних матеріалів. Виготовлення іграшок із горіхів

Мета: ознайомити учнів із об’ємним матеріалом — горіхом; навчити виготовляти іграшки; розвивати творчі здібності, образне мислення; виховувати інтерес до роботи, охайність, любов до природи.


Урок 10

Тема. Об’ємні вироби із природних матеріалів. Виготовлення виробів із каштанів та жолудів

Мета: ознайомити учнів із природним матеріалом — жолудями та каштанами; навчити з’єднувати окремі деталі у готовий виріб за допомогою пластиліну; розвивати творчість, фантазію; виховувати любов до природи, бажання створювати вироби з природного матеріалу.


загрузка...
Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні до нас завітали:
tereshchenko1962

Яндекс.Метрика
  Рейтинг@Mail.ru