[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все про уроки » Обговорюємо уроки (свої та чужі) » Чи пам’ятаєте ви с вій перший проведений урок? (Всім буде цікаво)
Чи пам’ятаєте ви с вій перший проведений урок?
SYLER OfflineДата: Середа, 14.01.2015, 01:39 | Сообщение # 1

Чи пам’ятаєте ви свій перший робочий день вшколі? Перший урок? Як у вас все пройшло?
Якщо пам’ятаєте то поділіться з нами своєю розповіддю, що було цікавого та незабутнього?


«Після сп’яніння перемогою завжди проявляється почуття великої втрати ...» Ф. Ніцше
Повідомлень: 14
id17771 OfflineДата: Середа, 07.09.2016, 00:29 | Сообщение # 2

Мабуть нікого не здивую, що дуже хвилювалася, ідучи на свій перший урок. Це був урок російської мови. Мені дуже хотілося, щоб цей урок залишився моїм світлим спогадом на все життя, хотілося позитивно вразити учнів, щоб вони мене запам’ятали.
Щойно продзвенів дзвінок, чомусь одразу заспокоїлась. Кудись поділося хвилювання, знервованість. Відчула, що все зможу: і з дітьми знайти спільну мову, і тему розкрити. Так, мій перший урок далеко небездоганний з точки зору методики. Були й помилки, неточності. Але я відчула таке ЗАДОВОЛЕННЯ! Задоволення від того, що все, що робила було недаремно. Всі мої емоції, почуття, хвилювання варті зацікавлених оченят, веселого дитячого сміху. Тільки за це можна назавжди закохатися в професію вчителя. Тільки за те, що вчитель відкриває кожної хвилинки дітям двері у світ нового, чудового, непізнаного – можна поважати цю професію. Сподіваюся, що цей піднесений настрій буде зберігатися протягом проведення всіх пробних уроків та дасть натхнення на подальшу роботу. Саме зараз ми отримуємо той безцінний досвід, що з кожним кроком наближає нас до високого звання ВЧИТЕЛЬ.


GdzUkr.At.Ua - ГДЗ: Готові домашні завдання онлайн для 5 - 11 класів.

Повідомлення відрудаговано id17771 - Середа, 07.09.2016, 00:30
Повідомлень: 1
Archi OfflineДата: Вівторок, 22.05.2018, 22:25 | Сообщение # 3

Да, боялась жутко)
Повідомлень: 4
Форум » Все про уроки » Обговорюємо уроки (свої та чужі) » Чи пам’ятаєте ви с вій перший проведений урок? (Всім буде цікаво)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: